Normobaria to jeden z Filarów Długowieczności i niezwykle potężne narzędzie w pracy nad długowiecznością. Atmosfera w jej wnętrzu charakteryzuje się podwyższonym ciśnieniem (1500 hPa) oraz zwiększonym stężeniem dwutlenku węgla i wodoru cząsteczkowego. To warunki znacznie bardziej sprzyjające ludzkiemu organizmowi niż te, które panują obecnie na Ziemi.

Poprzez przebywanie w normobarii komórki stają się znacznie lepiej dotlenione, rany goją się szybciej i zwiększa się ilość komórek macierzystych. Komórki macierzyste z kolei są wykorzystywane w procesach regeneracyjnych tkanek i narządów.

Warunki atmosferyczne są na bieżąco kontrolowane przez czujniki i zautomatyzowaną maszynownię, która wykonuje bieżące korekty składu mieszanki oddechowej wewnątrz normobarii. Ich podgląd jest dostępny wszystkim odwiedzającym w czasie rzeczywistym:

Normobaria w Bojanowie to dwa pomieszczenia wraz z aneksem kuchennym oraz łazienką, dzięki czemu uczestnicy sesji mogą przebywać w przyjaznej atmosferze tak długo, jak będzie to potrzebne.

Osoby zainteresowane wizytą w normobarii zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 534 971 816.

Zapraszamy:

wtorek 13:00-18:00 (o 16:00 ostatnie wejście)

środa 8:00-20:00 (o 18:00 ostatnie wejście)

piątek 13:00-18:00 (o 16:00 ostatnie wejście)

sobota 7:00-15:00 (o 13:00 ostatnie wejście)

Podczas posiedzeń jest możliwość skorzystania z zabiegu akupunktury.

Zapraszam również do współpracy wszystkie osoby zainteresowane posiadaniem własnej normobarii. Produkowane przez nas na komory normobaryczne są wyposażone w spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa zautomatyzowaną aparaturę utrzymującą optymalne, parametry atmosfery wewnątrz komory – tak pod względem ciśnienia (1500 hPa) jak i pod kątem jej składu, zapewniające maksymalne efekty prozdrowotne.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą >

Zobacz film, przedstawiający podstawowe założenia odblokowania procesu zdrowienia przy użyciu normobarii:

Zobacz wywiad z pacjentem korzystającym z sesji w normobarii:

DOJAZD

Adres gabinetu:
ul. Kopernika 10B, 63-940 Bojanowo