ADHD, zespół Aspergera, nadwrażliwość sensoryczna – poprawa stanu zdrowia po terapii normobarycznej

Na naszym kanale YouTube opublikowaliśmy nowy film, w którym można zapoznać się ze świadectwem osób korzystających z normobarii i tego w jaki sposób wpływa ona na poprawę ich zdrowia. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z sesji normobarycznych serdecznie zapraszamy do obejrzenia:

Przypomnijmy, że normobaria, będąca Drugim Filarem Długowieczności według koncepcji Doktora Pokrywki, to pomieszczenie, gdzie ciśnienie wynosi 1500 hPa, gwarantując dotlenienie tkanek. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez większą ilość dwutlenku węgla, a także więcej tlenu. Powietrze w normobarii jest dodatkowo wzbogacone o wodór. W ten sposób możliwe jest spowolnienie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki.

W ramach prowadzonej przez nas placówki Akademii Długowieczności w Bojanowie możliwe jest korzystanie z prozdrowotnej atmosfery a także wszystkich pozostałych Filarów Długowieczności. Więcej o normobarii można przeczytać tutaj. Aby umówić wizytę w normobarii zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 508 359 101

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *