Od wieków ludzkość zadaje sobie pytania – jak uzyskać długowieczność? Jak walczyć z chorobami uznawanymi za nieuleczalne? Do tych pytań ludzie nam współcześni dodają kolejne: – Jak przeciwdziałać chorobom które wraz z rozwojem cywilizacji stały się plagą naszych czasów – nowotworom, chorobom układu krążenia, chorobom autoimmunologicznym, cukrzycy, zaburzeniom przemiany materii? Jak w bezinwazyjny sposób wspierać naturalne procesy zdrowienia?

Odpowiedzią na te pytania jest normobaria – nowatorska metoda wspierania naturalnych procesów zdrowienia i odnowy organizmu opracowana przez lek. Jana Pokrywkę, oparta na wieloletnich doświadczeniach z terapią tlenową prowadzonych już od lat 30-tych XX wieku przez liczne ośrodki naukowe na całym świecie oraz osobiste wieloletnie badania Doktora Pokrywki.

Jan Pokrywka i Piotr Pokrywka na I Ogólnopolskim Forum Normobarycznym

Jako współpracujący od wielu lat z wynalazcą normobarii Doktorem Pokrywką doświadczony producent zdrowotnych komór normobarycznych pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę.

Produkowane przez nas na komory normobaryczne są wyposażone w spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa zautomatyzowaną aparaturę utrzymującą optymalne, parametry atmosfery wewnątrz komory – tak pod względem ciśnienia (1500 hPa) jak i pod kątem jej składu, zapewniające maksymalne efekty prozdrowotne.

Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów oferujemy możliwość całkowicie indywidualnego wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego naszych komór. Wykonywane na indywidualne zamówienia, staranne wykończenie wewnętrzne i zewnętrzne naszych komór, zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów, jest realizacją naszej misji jaką jest dostarczanie Państwu urządzeń, w których oprócz wspomagania naturalnych procesów regeneracji i zdrowienia organizmu, będziecie Państwo czuli się „jak w domu”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

 • gotowe w pełni wykończone według indywidualnych życzeń klienta komory normobaryczne jako mieszkalne komory normobaryczne wraz z kompletnym osprzętem,
 • osprzęt do komór normobarycznych (kompletna maszynownia włącznie ze zautomatyzowanym systemem sterowania i wytwornicami gazów),
 • gotowe komory wraz z kompletnym osprzętem – do indywidualnego wykończenia wewnętrznego.

Komora – części składowe i elementy konstrukcyjne

W skład komory wchodzą:

 • zbiornik komory – stalowy pomalowany od zewnątrz,
 • izolacja termiczna zbiornika – wełna mineralna,
 • zewnętrzna zabudowa kontenerowa stalowa lub drewniana,
 • konstrukcja pod sufit, podłogę, ściany i zabudowę,
 • okna ze szkła hartowanego – przystosowane do podwyższonego ciśnienia,
 • śluza wejściowa,
 • drzwi do śluzy i komory przystosowane do podwyższonego ciśnienia,
 • stopy umożliwiające posadowienie komory lub podwozie umożliwiające jej przewóz.

Osprzęt komory

Osprzęt komory stanowi kompletna maszynownia włącznie ze zautomatyzowanym systemem sterowania i wytwornicami gazów.

Wykończenie zewnętrzne komory

Proponujemy wykończenie zewnętrzne komory jako kontenera metalowego, lub drewnianego (komora wygląda wówczas z zewnątrz jak dom letniskowy) – według indywidualnych życzeń Klienta. Ponadto istnieje możliwość wyposażenia komory w podwozie.

Wyposażenie wewnętrzne komory

W skład wewnętrznego wyposażenia komory wchodzą:

 • instalacja wodna i kanalizacyjna,
 • instalacja elektryczna,
 • klimatyzacja,
 • instalacja sytemu audio i TV,
 • toaleta,
 • opcjonalnie – łazienka z pełnym programem użytkowym.

Wykończenie wewnętrzne komory

Wykończenie wewnętrzne komory (materiały, wzory pokryć podłogowych i ściennych, umeblowanie, układ pomieszczeń, rodzaj i wzór pokrycia podłogowego, wyposażenie dodatkowe, stolarka drzwiowa wewnętrzna, wykończenie okien – karnisze zasłony, rolety okienne itp.) – według indywidualnych życzeń Klienta.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy wykończenie wewnętrzne komory przy użyciu najwyższej jakości materiałów – szlachetnych gatunków drewna, różnych rodzajów kamienia naturalnego (granit, marmur, trawertyn), wysokiej jakości ceramiki.

Cennik

Cena gotowej i w pełni wykończonej według życzeń klienta mieszkalnej komory normobarycznej ustalana jest indywidualnie w zależności od standardu jej wykończenia i umeblowania. Przyjęta cena tej normobarii widocznej na zdjęciach została ustalona na kwotę 1,300,000 zł netto.

Dane kontaktowe

DAMIAN SIERPOWSKI FIRMA USŁUGOWA I KAMIENIARSKA Sp. z o.o.
Wydawy 24, 63-900 Rawicz

Osoba do kontaktu:

Piotr Pokrywka
+48 508 359 101

Wyślij zapytanie