Akademia Długowieczności to inicjatywa mająca na celu umożliwienie ludziom osiągnięcie prawdziwej długowieczności, czyli długiego życia w dobrym zdrowiu. Zapoczątkowana przez Doktora Pokrywkę już od ponad dekady gromadzi osoby o otwartych umysłach, korzystające z unikatowej wiedzy i Filarów Długowieczności w pracy nad odblokowaniem naturalnych procesów zdrowienia funkcjonujących w organizmach wszystkich ludzi.

Jako uczeń Doktora Pokrywki postanowiłem stworzyć w moim rodzinnym mieście placówkę Akademii, gdzie każdy będzie miał możliwość skorzystania z dobrodziejstw akupunktury, normobarii i innych zręcznych środków prowadzących do skutecznego zdrowienia.

Wszystkie osoby, pragnące dowiedzieć się więcej o Czterech Filarach Długowieczności, lub chcące skorzystać z zabiegów serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dane kontaktowe:

ul. Kopernika 10B, 63-940 Bojanowo

Zabiegi akupunktury:
508 359 101

Wizyty w normobarii:
668 414 176

Unikalna koncepcja prowadząca do prawdziwej długowieczności stworzona przez Doktora Pokrywkę opiera się na Czterech Filarach:

  1. Hydrogenii, czyli przyjmowaniu wodoru cząsteczkowego poprzez regularne spożywanie wody wodorowej, oleju nasycanego wodorem lub przebywanie w atmosferze wzbogaconej w wodór.
  2. Normobaria, czyli najbardziej sprzyjająca zdrowieniu atmosfera na którą składa się podwyższone ciśnienie oraz zwiększona ilość tlenu, dwutlenku węgla oraz wodoru.
  3. Rozsądna Suplementacja, czyli uzupełnianie niedoborów które uniemożliwiają narządom prawidłowe funkcjonowanie prowadząc do chorób przewlekłych.
  4. Akupunktura, czyli sposób na przywrócenie energetycznej równowagi w organiźmie co pozwala na odblokowanie naturalnych procesów zdrowienia, które posiada każdy z nas.

Szczegółowo o poszczególnych Filarach można przeczytać na stronie Akademii Długowieczności w dziale wykłady, dostępnym pod adresem: https://longevitas.pl/wyklady/

Jak wyglądają wizyty w normobarii można zobaczyć na filmie poniżej: