Od wieków ludzkość zadaje sobie pytania – jak uzyskać długowieczność? Jak walczyć z chorobami uznawanymi za nieuleczalne? Do tych pytań ludzie nam współcześni dodają kolejne: jak przeciwdziałać chorobom które wraz z rozwojem cywilizacji stały się plagą naszych czasów – nowotworom, chorobom układu krążenia, chorobom autoimmunologicznym, cukrzycy, zaburzeniom przemiany materii? Jak w bezinwazyjny sposób wspierać naturalne procesy zdrowienia?

Odpowiedzią na te pytania jest normobaria – nowatorska metoda wspierania naturalnych procesów zdrowienia i odnowy organizmu opracowana przez lek. Jana Pokrywkę, oparta na wieloletnich doświadczeniach z terapią tlenową prowadzonych już od lat 30-tych XX wieku przez liczne ośrodki naukowe na całym świecie oraz osobiste wieloletnie badania Doktora Pokrywki.

Jan Pokrywka i Piotr Pokrywka na I Ogólnopolskim Forum Normobarycznym

Jako współpracujący od wielu lat z wynalazcą normobarii Doktorem Pokrywką doświadczony producent zdrowotnych mieszkań normobarycznych pragniemy przedstawić Państwu naszą ofertę.

Produkowane przez nas mieszkania normobaryczne są wyposażone w spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa zautomatyzowaną aparaturę utrzymującą optymalne, parametry atmosfery wewnątrz pomieszczenia – tak pod względem ciśnienia (1500 hPa) jak i pod kątem jej składu, zapewniające maksymalne efekty prozdrowotne.

Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów oferujemy możliwość całkowicie indywidualnego wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego naszych mieszkań. Wykonywane na indywidualne zamówienia, staranne wykończenie wewnętrzne i zewnętrzne naszych mieszkań, zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami naszych klientów, jest realizacją naszej misji jaką jest dostarczanie Państwu urządzeń, w których oprócz wspomagania naturalnych procesów regeneracji i zdrowienia organizmu, będziecie Państwo czuli się „jak w domu”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza oferta

 • gotowe w pełni wykończone według indywidualnych życzeń klienta mieszkania normobaryczne wraz z kompletnym osprzętem,
 • osprzęt do mieszkań normobarycznych (kompletna maszynownia włącznie ze zautomatyzowanym systemem sterowania i wytwornicami gazów),
 • gotowe mieszkania wraz z kompletnym osprzętem – do indywidualnego wykończenia wewnętrznego.

Mieszkanie normobaryczne – części składowe i elementy konstrukcyjne

W skład mieszkania wchodzą:

 • zbiornik – stalowy pomalowany od zewnątrz,
 • izolacja termiczna zbiornika – piana pur,
 • zewnętrzna zabudowa kontenerowa stalowa lub drewniana,
 • konstrukcja pod sufit, podłogę, ściany i zabudowę,
 • okna ze szkła hartowanego – przystosowane do podwyższonego ciśnienia,
 • śluza wejściowa,
 • drzwi do śluzy i mieszkania przystosowane do podwyższonego ciśnienia,
 • stopy umożliwiające posadowienie obiektu lub podwozie umożliwiające jej przewóz.

Osprzęt

Osprzęt stanowi kompletna maszynownia włącznie ze zautomatyzowanym systemem sterowania i wytwornicami gazów.

Wykończenie zewnętrzne

Proponujemy wykończenie zewnętrzne mieszkania normobarycznego jako kontenera metalowego, lub drewnianego (komora wygląda wówczas z zewnątrz jak dom letniskowy) – według indywidualnych życzeń Klienta. Ponadto istnieje możliwość wyposażenia mieszkania w podwozie.

Wyposażenie wewnętrzne mieszkania

W skład wewnętrznego wyposażenia wchodzą:

 • instalacja wodna i kanalizacyjna,
 • instalacja elektryczna,
 • klimatyzacja,
 • instalacja sytemu audio i TV,
 • toaleta,
 • opcjonalnie – łazienka z pełnym programem użytkowym.

Wykończenie wewnętrzne

Wykończenie wewnętrzne mieszkania normobarycznego (materiały, wzory pokryć podłogowych i ściennych, umeblowanie, układ pomieszczeń, rodzaj i wzór pokrycia podłogowego, wyposażenie dodatkowe, stolarka drzwiowa wewnętrzna, wykończenie okien – karnisze zasłony, rolety okienne itp.) – według indywidualnych życzeń Klienta.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy wykończenie wewnętrzne przy użyciu najwyższej jakości materiałów – szlachetnych gatunków drewna, różnych rodzajów kamienia naturalnego (granit, marmur, trawertyn), wysokiej jakości ceramiki.

Dlaczego nasza normobaria to najlepszy wybór?

Mamy największe doświadczenie z zakresu budowy i obsługi normobarii. Uczestniczyliśmy w budowie pierwszego na świecie domu normobarycznego w Szalejowie Górnym u twórcy normobarii, Doktora Pokrywki.

DANE TECHNICZNE:

 1. Tylko nasze normobarie posiadają odbiór inżyniera budowlanego potwierdzającego prawidłowość wykonania i gotowość do zamieszkania oraz bezpieczeństwo naszych mieszkań normobarycznych zgodne z normami europejskimi, oraz UDT.
 2. Tylko nasze normobarie spełniają funkcje mieszkalną, co oznacza, że wyposażone są w niezbędne do codziennego funkcjonowanie elementy wyposażenia (łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny, TV, internet, pełne umeblowanie, sypialnię, etc. – każdy element zgodnie z ustaleniami z Klientem).
 3. Do wykończenia wnętrz używamy możliwie wszystkich naturalnych elementów wykończenia takich jak: naturalny kamień, czy naturalne drewno, ściany pokryte naturalną masą składającą się z włókien naturalnych, w szczególności bawełny, a środkami scalającymi są substancje roślinne.

URZĄDZENIA I CZUJNIKI:

 1. Współpracujemy z firmą Normotech, która stworzyła zaawansowany system czujników, mierników, urządzeń i wytwornic potrzebnych do utrzymania prawidłowych parametrów normobarii (tzw. maszynownia).
 2. Pracujemy wyłącznie na najlepszych i najdokładniejszych na świecie czujnikach oraz miernikach monitorujących prawidłowość działania normobarii marki Normotech (nie używamy tańszych, mniej dokładnych zamienników).

PROJEKT I REALIZACJA:

 1. Samodzielnie, przy pomocy wykwalifikowanych pracowników i pod opieką doświadczonego architekta, wykonujemy projekty i realizacje mieszkań normobarycznych, gotowych do instalacji.
 2. Realizujemy zlecenia budowy normobarii (wymiary według ustaleń z inwestorem; ilość miejsc siedzących od 10 do ponad 30), także na podstawie indywidualnych projektów spełniających wszelkie oczekiwania klientów.

DORADZTWO:

 1. Służymy bezpłatnym doradztwem z zakresu budowy normobarii.
 2. Służymy doradztwem w realizowaniu normobarii na każdym etapie: gotową, w pełni działającą i  wykończoną normobarię, lub maszynownię wraz z jej podłączeniem, bądź maszynownię ze zbiornikiem do samodzielnego wykończenia, jak również osobny zbiornik – certyfikowany wraz z paszportem szczelności potwierdzającym spełnianie norm ISO 2768-1 oraz PN-EN ISO 12920.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA:

Wykonujemy bezpieczny i niezawodny, sprawdzony oraz najdłużej działający na rynku system sterowania normobarią z trzech pozycji:

 • ręczne zawory bezpieczeństwa, bezpośrednio przy samej normobarii,
 • na wyświetlaczach, po zalogowaniu się jako administrator. Wyświetlacze znajdują się w 3 miejscach: w przedsionku przed wejściem do normobarii, w śluzie oraz wewnątrz normobarii,
 • poprzez aplikację zainstalowaną w smartfonie on-line, w dowolnym miejscu na świecie. Jako producenci również mamy wgląd i możliwość zmian parametrów wewnątrz normobarii.
 1. Jesteśmy producentami dopracowanego systemu przepompowni kanaliazycjnych wraz z zaawansowanymi rozdrabniaczami.
 2. W naszych normobariach wykonujemy podwójną izolację cieplną spełniającą normy domów pasywnych.
 3. Produkujemy przystosowane drzwi i okna do pracy w podwyższonym ciśnieniu.
 4. Nasze normobarie są przystosowane do transportu w dolne miejsca na świecie (m. in. przygotowane uchwyty pod dźwig).
 5. Jesteśmy producentami najlepszej na rynku wytwornicy wody redox, czyli wody bogatej w wodór. Oprócz wdychanego z normobarycznej atmosfery wodoru, według ustalonych postulatów pomysłodawcy i  twórcy normobarii, doktora Pokrywki, komora musi być wyposażona w maszynę do produkcji wody wzbogaconej m.in. w  wodór.  W trakcie pobytu w normobarii należy wypijać przynajmniej 1 litr wody redox.
 6. W naszych normobariach instalujemy system jonizatorów wytwarzających ujemne jony powietrza.
 7. Całe wnętrze, wraz z łazienką i aneksem kuchennym, przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych.
 8. Instalujemy włazy instalacyjno-serwisowe.
 9. W naszych normobariach istnieje możliwość instalacji ogniw fotowoltaicznych do samodzielnego wytwarzania energii elektrycznej.

SERWIS I OPIEKA:

 1. Oferujemy najlepszy serwis komór normobarycznych oraz doradztwo telefoniczne również posprzedażowe. Serwisujemy również wszystkie poszczególne urządzenia i wytwornice niezbędne do prawidłowego funkcjonowania normobarii.
 2. Nasi pracownicy zajmują się także okresową, zalecaną kalibracją czujników w normobariach.
 3. Jako jedyni szkolimy i przygotowujemy kadrę do samodzielnej obsługi normobarii.
 4. Nasi lekarze i specjaliści służą pomocą osobistą i telefoniczną w sprawie konsultacji konkretnych zachorowań naszych gości.

Cennik

Cena gotowej i w pełni wykończonej według życzeń klienta mieszkalnej komory normobarycznej ustalana jest indywidualnie w zależności od standardu jej wykończenia i umeblowania.

Dane kontaktowe

P.w. Hegu Piotr Pokrywka
ul. Kopernika 10B 63-940 Bojanowo
NIP: 6991649382

Osoba do kontaktu:

Piotr Pokrywka
+48 508 359 101

Wyślij zapytanie